Сумська міськрада має намір звільнити орендарів від плати на період карантину

загрузка...

Сумська міськрада має намір звільнити орендарів від плати за користування комунальними приміщеннями на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавирусной інфекції COVID-19. Департамент ресурсних платежів міськради за дорученням мера Олександра Лисенка вже підготував відповідний проект рішення, і найближчим часом, точніше вже сьогодні, він буде внесений на розгляд сесії.

Пенсіонеру в Сумах дуже пощастило, що поруч знаходився патруль поліції

Згідно з документом, орендарям, які розміщені в приміщеннях шкіл, дитсадків і закладів позашкільної освіти, орендну плату перестануть нараховувати з 12 березня. А для всіх інших, хто потрапив під заборону роботи в зв’язку з карантином, — з 17 березня.

Зокрема, від орендної плати звільнять всі об’єкти торгівлі (крім продовольчих магазинів, супермаркетів, АЗС та аптек); закладу ресторанного господарства та громадського харчування (крім тих, які забезпечують харчуванням медустанови і держструктури); підприємства побутового обслуговування — перукарні, салони краси, СПА-салони, манікюрні кабінети, лазні і сауни; приватні дитячі студії та гуртки.

Було б логічно тоді звільнити і сумчан від оплати послуг ЖКГ, адже багато під час карантину сидять вдома і не мають можливості працювати.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *