Сумська міськрада передала 25 мільйонів на ремонт проспекту Лушпи: буде як на Харківській?

Депутати Сумської міськради 11 серпня передали в область 25 млн грн на ремонт проспекту Лушпи. Ще 25 млн грн мають додати із Державного дорожнього фонду.

Питання про гроші на ремонт проспекту Лушпи, яких було два, розглядали першими. Одним рішенням депутати надали згоду Державному підприємству «Дороги Сумщини» організувати тендер, другим – передали частку з міського бюджету – 25 млн грн – в область. За це проголосували всі присутні депутати.

«25 млн грн – це кошти перевиконання бюджету з коштів повернення тих підприємств, які були два роки тому виведені в райони. Ці 25 млн грн могли бути направлені на інші дороги в нашому місті. Однак ми не встигли. Зміна голови обласної адміністрації надала можливість повернути», — сказав Сумський міський голова Олександр Лисенко.

Читайте також: Проїхала на червоний сигнал світлофора: подробиці ДТП на перехресті вул. Гагаріна та пл. Покровської

Тендер на ремонт комунальної дороги проводитимуть вдруге. Його робитимуть у два етапи, розповів голова обласної адміністрації Дмитро Живицький.

Депутати Сумської міськради передали 25 мільйонів на ремонт проспекту Лушпи

«Перший етап — 50 млн у цьому році. І наступний етап – 50 млн на початку року. Ми зараз проведемо коригування проєктно-кошторисної документації. Ми хочемо зробити так, щоб відразу були дотримані всі норми з доступності, інклюзії. Найближчим часом буде оголошено тендер для того, щоб в цьому році встигнути зробити частину проспекту Лушпи», — зазначив він.

За словами директора державного підприємства «Дороги Сумщини» Мирослава Завального, тендерна процедура може йти до кінця жовтня, тому фактично підрядник розпочне ремонт не раніше листопада. А чи є в цьому сенс, щоб поспішати зробити частину до зими і потім кинути, чекаючи тепла? Така ситуація має місце на вулиці Харківська, яка з зими 2020 року, очікує закінчення ремонту.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.