Сумські медики купували медичні халати за завищеними цінами (документи)

загрузка...

10 квітня Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Сумської міської ради оприлюднило звіт про укладання договору на закупівлю одноразових захисних медичних халатів.  Згідно договору ФОП Сорока Дмитро Петрович має надати підприємству 1000 одноразових ізоляційних халатів з бахілами та шапочками. За це медичний заклад заплатив йому 230 тисяч гривень.

Відповідно ціна одного такого набору, тобто одноразовий халат, медична шапочка та бахіли – 230 грн.

Пішов з життя голова ради Сумської міської організації ветеранів Микола Бондарєв

Для порівняння у квітні так само 1000 ізолюючих медичних халатів одноразового використання КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» Вінницької міської ради закупив за 65 тисяч гривень, тобто по 65 грн за одиницю товару.

Тобто у 3,5 рази дешевше. В свою чергу Славутинська центральна районна лікарня на Хмельниччині закупила одноразові халати по 48 грн за одиницю, тобто ще дешевше.  Це ціна лише за халати, у вказану вартість не входить шапочка та бахіли, але обидва товари можна придбати менш ніж за 1 грн, тому на вартість набору значно вплинути вони навряд чи можуть. Щодо одноразових халатів, то їх теж можна знайти не за 230 грн за одиницю, як запропонував згаданий нами ФОП, а навіть по 40 грн.

gromo.org.ua

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *