Сумські патрульні допомогли жінці, яка з переломом стегна не могла вийти з квартири

загрузка...

Днями патрульні Наталія Артеменко та Сергій Гузь отримали повідомлення про нещасний випадок, що стався в одній із багатоповерхівок на проспекті Михайла Лушпи.

Біля під’їзду інспекторів зустріла заявниця, яка й зателефонувала на лінію 102. Вона розповіла, що вийшовши зі своєї квартири, почула як її сусідка стукає у двері та кличе на допомогу. Ймовірно, жінка впала та зламала ногу.
Піднявшись на 9-й поверх, охоронці порядку дійсно почули крики 72-річної жінки. Двері були зачинені. Ключі від квартири були лише в чоловіка, але в цей час він перебував у медичному закладі на лікуванні.
Розуміючи, що жінка потребує негайної допомоги, патрульним довелося відчиняти двері до помешкання підручними засобами. Усе ж відчинивши двері, інспектори побачили громадянку, яка лежала на підлозі в нерухомому стані. Вона жалілася на сильний біль у нозі, у також була злякана та замерзла.
Інспектори укрили бабусю ковдрою, поклали їй під голову подушку та заспокоїли. Жінка розповіла, що впала на кухні, а потім змогла таки повзком дістатися до вхідних дверей. Близько двох годин вона стукала та кричала, аж поки сусідка не почула її та забила на сполох.
Уже оглянувши бабусю, лікарі повідомили, що в неї, ймовірно, перелом стегна. Разом із медиками та сусідом патрульні знесли бабусю на ковдрі та допомогли транспортувати її до карети швидкої. Далі її шпиталізували до лікарні для надання кваліфікованої допомоги.
Вдячні за небайдужість сусідці, за її співчуття та милосердя.

Дякуємо патрульним, які готові прийти на допомогу в будь-якій ситуації!