Сумські підприємці можуть отримати відшкодування з бюджету громади відсотків за кредитами

На зображенні може бути: гроші та текст

Департамент забезпечення ресурсних платежів оголосив проведення конкурсу на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з бюджету Сумської МТГ.

Відповідно до Порядку надання такої фінансової підтримки, кошти, виділені на відшкодування частини відсотків за кредитами, наданими суб’єктам малого і середнього підприємництва, спрямовуються на часткову компенсацію суми, фактично витраченої на сплату відсотків за користування коротко- і середньостроковими кредитами. Зокрема, це стосується кредитів, які надали банки на реалізацію бізнес-планів підприємців під відсоткову ставку не більше ніж 30% річних, за умови доведеної успішної реалізації бізнес-плану або його частини.

Право на отримання такого відшкодування мають суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані як суб’єкти господарювання та здійснюють діяльність у Сумській міській територіальній громаді.

Документи для участі у конкурсі приймають у Департаменті забезпечення ресурсних платежів 25 серпня по 23 вересня включно.

Звертатися за адресою: м. Суми, вул. Садова, 33, каб. 34. Телефон для довідок: 700-139.

Детальніше можна дізнатися за цим посиланням.

СМР

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.