Сумській міській раді пропонують новий виконком

загрузка...

На сайті Сумської міської ради 5 липня з’явились три проєкти рішення: про розпуск чинного виконавчого комітету та призначення нового з персональним складом. Автор документів – міський голова Олександр Лисенко. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

«На наступному пленарному засіданні голосуємо вето, одразу повертаємось й: рішення про розпуск виконкому, про утворення виконавчого комітету, про кількісний і персональний склад виконавчого комітету, який, я думаю, повинен бути більш представницький. Я буду пропонувати депутатам об’єднати зусилля і всім ввести своїх представників до виконавчого комітету», – сказав Лисенко.

Кількісний склад пропонується з 18 людей, з яких 16 – вільні. Два місця зайняті самим Олександром Лисенком і секретарем міської ради Олегом Рєзніком – вони входять до складу виконкому за посадами. За словами міського голови, у виконавчому комітеті мають бути представники сумських промислових підприємств, громадських організацій, учасники АТО, волонтери.

Читати також: У голови Сумської ОДА Дмитра Живицького з’явився радник з житлово-комунальних питань

Наступна сесія Сумської міськради, під час якої мають розглянути ці питання, запланована на 14 липня.

Наразі журналісти намагаються взнати позицію керівників фракцій у Сумській міській раді щодо подання кандидатур до складу нового виконкому.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *