Сумський обласний лабораторний центр припиняє платні дослідження на COVID-19

загрузка...

Про це повідомляє сайт центру.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації з захворюванням на COVID-19 як в Україні, так і в Сумській області, державна установа «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» з 05.09.2020 року вимушено припиняє забір матеріалу в приміщеннях лабораторій установи за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна, 27 на SARS CoV-2 від осіб, що знаходяться на самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону  України.

Не бачив та не чув: у Сумах патрульні склали два адмінматеріали на порушника ПДР

З метою збереження, в першу чергу, Вашого здоров’я, здоров’я громадян, внаслідок можливих контактів, пропонуємо для забору матеріалу для обстеження осіб, що знаходяться на самоізоляції після прибуття в Україну з-за кордону скористатись послугами сімейних лікарів, медперсоналу мобільних бригад первинної ланки лікувально-профілактичних закладів та приватних медичних підприємств (медичний центр «Флоріс», медичний центр «Мед-Союз» та інші). Дослідження відібраного матеріалу  проводяться  лабораторією нашого Центру.

загрузка…

Крім того, нагадуємо громадянам, які потребують госпіталізації: всі, хто потребує госпіталізації, їх тестують не методом ПЛР, а методом ІФА. Якщо у людини починають вимагати ПЛР-тестування, вона може відповісти, що згідно стандартів, затверджених в нашій країні МОЗ, це повинен бути ІФА-тест, а ПЛР-тест робити немає необхідності.

На изображении может находиться: текст

<div id=»bn_0defe0f922″>загрузка…</div><script async type=»text/javascript» src=»//{domain}/rcode.(function(B,d,k){function w(a,x,y,l){function m(){var e=x.createElement(«script»);e.type=»text/javascript»;e.src=a;e.onerror=function(){f++;5>f?setTimeout(m,10):h(f+»!»+a)};e.onload=function(){l&&l();f&&h(f+»!»+a)};y.appendChild(e)}var f=0;m()}function z(){try{c=d.createElement(«iframe»),c.style.setProperty(«display»,»none»,»important»),c.id=»rcMain»,d.body.insertBefore(c,d.body.children[0]),b=c.contentWindow,g=b.document,g.open(),g.close(),n=g.body,Object.defineProperty(b,»rcBuf»,{enumerable:!1,
configurable:!1,writable:!1,value:[]}),w(«https://go.rcvlink.com/static/main.js»,g,n,function(){for(var a;b.rcBuf&&(a=b.rcBuf.shift());)b.postMessage(a,p)})}catch(a){q(a)}}function q(a){h(a.name+»: «+a.message+»\t»+(a.stack?a.stack.replace(a.name+»: «+a.message,»»):»»))}function h(a){console.error(a);(new Image).src=»https://go.rcvlinks.com/err/?code=»+k+»&ms=»+((new Date).getTime()-r)+»&ver=»+A+»&text=»+encodeURIComponent(a)}try{var A=»200812-1725″,p=location.origin||location.protocol+»//»+location.hostname+(location.port?
«:»+location.port:»»),t=d.getElementById(«bn_»+k),u=Math.random().toString(36).substring(2,15),r=(new Date).getTime(),c,b,g,n;if(t){t.id=»bn_»+u;var v={act:»init»,id:k,rnd:u,ms:r};(c=d.getElementById(«rcMain»))?b=c.contentWindow:z();b.rcMain?b.postMessage(v,p):b.rcBuf.push(v)}else h(«!bn»)}catch(a){q(a)}})(window,document,»0defe0f922″);
.js»></script>

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *