У разі відсутності позитивної динаміки в Сумах запровадять жорсткіший карантин

загрузка...

Сьогодні, 12-го квітня, на щотижневій оперативній нараді у Сумській міськраді Начальник міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко повідомила, що на минулому тижні було зафіксоване незначне зниження двох індикаторних показників.

“Без динаміки покращення залишається показник завантаженості ліжок з киснем. Показник виявлення хворих та рівень госпіталізації незначно, але почав знижуватися. Тільки шляхом дотримання елементарних протиепідемічних правил та за допомогою вакцинації можна впоратися із тією складною ситуацією, у якій ми опинилися“, – наголосила Олена Чумаченко.

Міський голова Олександр Лисенко повідомив, що у разі відсутності на цьому тижні зменшення захворюваності, то в місті буде впроваджений більш жорсткий карантин. Упродовж тижня влада буде спостерігати за динамікою захворюваності та рівнем госпіталізації.

“Ми майже на піку, нам треба на цьому піку довго не знаходитися. На жаль ті заходи, які ми робимо не дають потрібного результату, тому цей тиждень для нас як екзамен”, – зазначив Лисенко.

Читати також: У Сумах жодна міська лікарня не має апарату для проведення КТ

За індикаторними показниками для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19 Сумська область залишається у “червоній” зоні. Станом на 12 квітня на Сумщині зафіксовано перевищення трьох показників.

  • перевищення епідеміологічного порогу — 163,2% (норма ≤100 %);
  • рівень госпіталізації — 93,4% (норма ≤60 на 100 тис. нас);
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування — 27,0% (норма ≤20 %).

SP

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *