У Сумах абонентам КППВ обіцяють включити гарячу воду вже 10 вересня

Третина сумчан, можливо, отримають гарячу воду 10 вересня.  Котельня Північного промвузла готується до пуску гарячої води в будинки сумчан з 10 вересня. Про це повідомив представник підприємства сьогодні, 31 серпня, під час апаратної наради в мерії, –  пише dancor

– Котельня Північного промвузла готується до подачі гарячої води, – почав він. – Керівництвом Сумського НВО поставлена ​​задача в найкоротші терміни відновити гаряче водопостачання. Було направлено лист, що з 15 вересня, але будемо намагатися трошки раніше. 9-го числа ми готуємося до пробного пуску газу, і з 10-го будемо намагатися відновити гаряче водопостачання в нашій зоні обслуговування.

Мінекономіки України зробило прогноз: вода і світло для населення будуть дорожчати

загрузка…

Нагадаємо: все літо КППВ обіцяло, що гаряча вода буде з 1 вересня, тому перенесли пуск на два тижні. Потім керівництво КП СМР “Міськводоканал” повідомило про припинення водопостачання до КППВ через величезний борг. У Сумах «Міськводоканал» за борги відключив від водопостачання Котельню Північного промвузла. Тоді ж була заявлена інформація про те, що гаряча вода у сумчан з’явиться не раніше 15 вересня.

Ми вже звернулися до КП “Міськводоканал” за коментарями, але поки не отримали їх.

У Міськводоканалі підтвердили, що була досянута домовленость про погашення боргу. Саме тому й було прийнято рішення подавати воду на КППВ. У разі, якщо домовленості не будуть виконуватися, КП знову припинить подачу води.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *