У Сумах біля «Харківського» мосту з’являться багатоповерхівки?

загрузка...

Минулого тижня директор ПАТ «Сумбуд» Олександр Бритов на своїй сторінці в фейсбук поділився своїми враженнями про зустріч з губернатором Сумщини Романом Грищенко. Але новина зараз не про це.

Так ось А.Бритов розмістив фотографії проектів, на яких чітко видно, що біля Харківського мосту в Сумах навпроти Мануфактури можуть з’явитися дві великі «свічки». У рекреаційній зоні!

Найбільший оператор мобільного зв’язку в Україні підвищує тарифи на 20%

Сумчани вже відреагували на цю новину. Так Олег Чкалов, який одним з перших звернув увагу на ці фото, написав:

«Друзі, я так розумію, громада втрачає ще одну ділянку біля річки Псел? У самому центрі біля Харківського мосту. На цьому місті будуть чергові елітні «башти» замість зони відпочинку? Там же ціла баталія була навколо цього ласого шматочка. Невже «фсьо»?
Чи я щось пропустив? Хтось може пояснити?
Цікавий нюанс. На плані забудови (позначено на фото), я так розумію, ніяких будинків не існує. Навпаки берег річки нагадує симпатичний сквер чи парк. А на доволі презентабельному макеті вже «майорять хмарочоси» (позначено на фото).
***
Фото взято зі сторінки ФБ Олександр Бритов (Голова правління «Сумбуд»), де він розповідає про зустріч з новопризначеним головою Сумської ОДА та про подальші перспективи забудови міста.
Для зручності ще додав фото локації зі супутникової мапи.
***
P.S. Відповіді на питання до автору блогу про вищевказану ділянку у коментах поки не отримав.»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *