У Сумах дезінфікують житловий фонд

загрузка...

Через ймовірну загрозу поширення на території Сум коронавірусної інфекції COVID-19 міський голова Олександр ЛИСЕНКО доручив керівникам обслуговуючих організацій та ОСББ проводити дезінфекцію житлового фонду.

У департаменті інфраструктури міста повідомляють, за графіком дезінфекція під’їздів будинків має проводитися не менш ніж двічі на тиждень і включати в себе обробку під’їздів, ручок дверей, сходів і перил.

Станом на сьогодні дезінфекція проведена в більш ніж 500 будинках(всього в Сумах нараховується 1837 будинків).

Наразі, підприємства розраховують загальну потребу в розчинах. За інформацією управителів багатоквартирних будинків, на даний момент, для дезінфекції житлового фонду наявні 4820 л дезінфікуючого розчину, 5300 таблеток

«Жавілар-ефект» та 25 л антисептиків для рук. Деякі підприємства використовують дезінфекційний засіб з миючим ефектом «Хлорантоін». Препарати закуповуються власним коштом обслуговуючих організацій, за виключенням антисептиків, їх надало ТОВ «Горобина».

У Сумах по місту розгулює голий чоловік: де поліція?(відео)

Дезінфекцію житлового фонду очільник Сум тримає на особистому контролі. Він також звернувся до містян з проханням за можливості контролювати якість процесу дезінфекції, адже це питання стосується здоров’я та безпеки сумчан.

«Я хочу щоб у нашому місті збереглася ситуація спокійною. Щоб не виникло випадків цього захворювання. Тому прошу керівників обслуговуючих організацій добросовісно провести дезінфекцію житлового фонду, а також повідомляти містянам графіки дезінфекції, які зараз доопрацьовуються», – зазначив міський голова.

Зауважимо, паралельно комунальні служби дезінфікують і зупинки громадського транспорту.

Так повідомляє сайт міськради. Але в одній з управляючих компаній (жек) ми дызналися, що дезінфекція проводиться хлорованим розчином в кабіні ліфта та на сходовому майданчику до 4 поверху. Оскільки перші три поверхи багато людей проходять пішки. Так що про дезінфекцію всього під’їзду можна забути.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *