У Сумах дівчинка збирає кошти для підрозділу батька

"Я співаю, щоб допомогти". У Сумах дівчинка збирає кошти для підрозділу батька

10-річна Євгенія Кащенко співом збирає гроші для свого батька, який з липня стоїть на захисті України. Разом з небайдужими людьми Жені вже вдалося придбати тепловізор. Нині – збирають на теплі речі.

30 жовтня Євгенія вдруге заспівала у центрі Сум. На плакаті поряд неї — фото з татом.

"Я співаю, щоб допомогти". У Сумах дівчинка збирає кошти для підрозділу батька

Підрозділ батька Жені нині на Донеччині. Дівчинка не бачилась з ним понад три місяці, після того, як його мобілізували до війська.

«Я хочу допомогти своєму татові, щоб він швидше приїхав додому, щоб ми побачилися. Я співаю, щоб допомогти. Йому потрібні речі, теплі. Всі необхідні речі», – розповідає Євгенія.

Родина проживає у Бездрику. Там, розповідає мама Євгенії, спочатку і збирали гроші на тепловізор для підрозділу чоловіка.

«Через те, що йому туди багато чого із речей не доходить і я просто сиділа вдома і кажу: «Жень, може поїдемо в Суми? Ти не переживай, я тебе підтримаю». Вчили з нею пісні, репетирували вдома. Чоловік сказав, що у них там волонтерів зовсім не має. Хотілось якось допомогти», – каже Юлія Медведєва, мама Євгенії.

Разом з мамою Женя підібрала з десяток патріотичних пісень. За два виступи зібрала близько 8 тисяч гривень.

"Я співаю, щоб допомогти". У Сумах дівчинка збирає кошти для підрозділу батька

Загалом, з допомогою небайдужих мешканців села та місцевого підприємства для підрозділу, де служить батько Жені, назбирали 140 тисяч гривень. На них придбали тепловізор, рації, черевики, аптечку.

"Співаю для тата та воїнів ЗСУ". У Сумах дівчинка збирає кошти для підрозділу батька

«Знаючи цю сім’ю, знаючи на скільки це добрі і порядні люди, але вони сироти, в них немає нікого. Вони залишилися самі. Коли дитина прийшла до мене і попросила: допоможи мені поспівати, – я не змогла відмовити. Якщо ми не будемо об’єднуватися, не будемо допомагати – ми ніколи не переможемо», – говорить Юлія Бабічева, колега Юлії Медведєвої.

"Я співаю, щоб допомогти". У Сумах дівчинка збирає кошти для підрозділу батька

Для підрозділу чоловіка наразі збирають гроші на теплі речі. Усім воїнам від себе Женя бажає: «Щоб у них була підтримка, щоб був гарний настій, не сумували».

suspilne.media

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *