У Сумах для ремонту мостів шукають добровольців

В кінці листопада сумчанка Ганна Клочко травмувала ногу на «Харківському» мосту в місті Суми. Відразу після того, як новина з’явилася в ЗМІ, яму, яка стала причиною травмування дівчини, заліпили цементним розчином.

Протягом останнього тижня сумчани в соцмережах обговорюють ситуацію на інших мостах в обласному центрі. Так сумчанин Олександр Ліщинський кілька разів намагався звернути увагу міської влади і комунальних служб на те, що небезпечні ями є і на мосту по Пр.Шевченко. Судячи з усього, досвід з травмуванням дівчини не вплинув належним чином на комунальні служби, а також на тих, що сидять в «Кривий хаті» у Сумах, тому що вони дружно проігнорували інформацію сумчанина.

[su_row][su_column size=»1/2″ center=»no» class=»»][/su_column] [su_column size=»1/2″ center=»no» class=»»][/su_column][/su_row]

«Европа Европой, но когда, гуляя по нашему вечернему городу, подошёл к майдану со стороны проспекта, то чуть не провалился на мосту в яму. Кто-то меня под руку подхватил. И как я забыл про неё! Уже месяца два там зияет, довольно глубокая. Аккурат по размеру сапога. Так что поосторожнее там ходите. А то провалитесь, как та девушка на Харьковском мосту недавно с неприятными последствиями» — написав Ліщинський.

Прапор України в Сумах: закон дозволяє ставитися недбало? [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/blogi/prapor-ukraini-v-sumah-zakon-dozvoljaie-stavitisja-nedbalo/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Таким чином можна зробити висновок, що в Сумах починають виправляти та латати, щоб зробити вулиці міста безпечними для сумчан, тільки після того, як трапиться біда: хтось зламає собі ногу, голову тощо.

У зв’язку з цим розшукуються добровольці, які будуть готові пожертвувати своїм здоров’ям для якнайшвидшого, як мінімум косметичного, ремонту сумських мостів.

Звертатися до приймальної департаменту інфраструктури СМР. Незабутні враження гарантуються.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *