У Сумах готуються відкривати дитсадки

загрузка...

У Сумах готуються відкривати дитсадки. Про це заявив мер Олександр Лисенко на апаратній нараді 4 травня.

— Сьогодні комісія з ТЕБ та НС розгляне план виходу їх карантину, і в середу до кінця дня у нас повинен бути  затверджений рішенням виконкому чіткий план виходу з карантину — що ми будемо робити з п’ятниці, понеділка, які підприємства почнуть працювати, в якому режимі, — сказав мер. — Швидше за все, доведеться розглянути питання відновлення роботи дитсадків. Можливо, поки в черговому режимі, а може навіть і в звичайному. Але у батьків, які будуть виходити на роботу, повинна бути можливість привести дітей в дитсадки, щоб вони були під наглядом.

Але начальник міськуправління освіти Антоніна Данильченко вважає, що поки це неможливо.

За словами чиновниці, згідно з розробленим урядом планом виходу з карантину, відкриття дитсадків передбачено тільки на третьому етапі. І то спочатку будуть працювати тільки чергові групи для тих сімей, де обоє батьків працюють і їм дійсно немає з ким залишити дітей вдома.

На першому ж етапі передбачено відновлення навчання для випускників шкіл — для завершення навчального року та підготовки до проходження ЗНО. Для всіх інших школярів, як вже повідомлялося, що залишилися чотири тижні навчального року пройдуть в режимі дистанційного навчання, як і під час всього карантину.

У Сумах біля «Харківського» мосту з’являться багатоповерхівки?

shans.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *