У Сумах хочуть установити відлякувачі для птахів

У міській владі знов замислилися над проблемою великих зграй голубів і ворон, що мешкають на вул. Соборній у Сумах. Звичайно, дуже весело, а то й романтично годувати птахів та фотографуватися з ними. Але після них треба буквально мити і тротуар, і лавки, і пам’ятник Шевченку, і будинки.

Нещодавно у представників департаменту інфраструктури міста поцікавилися, чому влада не надійде за прикладом ТРЦ «Мануфактура», який обзавівся акустичними відлякувачами птахів? І у них проблем із продуктами їхньої життєдіяльності більше немає. Добре, що департамент узяв цю ідею на озброєння.

Так, на листопадовій сесії міськради депутат та представник департаменту інфраструктури Олександр Кисіль озвучив запит щодо акустичного відлякувача: «У Сумах є проблема з великим скупченням птахів (голубів, ворон). Через це знакові для городян місця – сквери, пам’ятки культури тощо перебувають у занедбаному стані та вимагають постійного догляду та миття, що призводить до витрати бюджетних коштів і трудових ресурсів.

Читати також: У Сумах двоє зловмисників пограбували підлітка (відео)

Дієвим способом у вирішенні такого питання є акустичний відлякувач птахів. Тому для економії коштів прошу: визначити місця, де доцільно було б встановити відлякувачі, а також прорахувати, які кошти потрібні для цього (з можливістю залучення надалі депутатських коштів)». Депкорпус підтримав цю ініціативу.

shans.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *