У Сумах мешканцям вулиці Добровільної з 7 червня повернуть автобус 64А

Без амбулаторії, аптеки, банкомату та автобусного маршруту нині живе громада мікрорайону вулиці Добровільної у Сумах. 

Нагадаємо, що в Сумах, 3 червня, о 18.00, на території мікрорайону вулиці Добровільної, провели збори громад. Найбільше людей хвилювало питання транспорту, зокрема відміна автобусного маршруту №64А та проблеми з вуличним освітленням. Загалом на збори прийшли понад 200 людей.

Комунальний маршрут №64А “Добровільна-Центральний ринок” у них забрали півтора місяця тому. 

Зняли цей комунальний автобус за рішенням виконкому.

“На комунальному підприємстві не вистачає кількості автобусів, щоб працювати за тими договорами”, — сказав начальник відділу транспорту Сергій Яковенко.

Так само виконкомом мають і поновити цей маршрут. Поки частково.

Читати також: На Сумщині на хабарі затримали службовця Укрзалізниці

“Профільний заступник міського голови, який опікується питаннями транспорту, сказала людям, що в пікові години автобус за маршрутом 64А повертається до руху”, — говорить Ірина Дяденко.

Збори тривали близько двох годин. За інформацією співробітника відділу комунікацій Нацполіції Сумщини Володимира Кузьменка, відбулись вони без ексцесів.

За словами керуючої справами виконавчого комітету Юлії Павлик, автобус 64А повернеться у район вулиці Добровільної у понеділок, 7 червня.

“Відбулася повторна зустріч уже у кабінеті з активом мікрорайону Добровільний, обговорили вже більш детально о котрій годині, яка кількість машин буде курсувати за маршрутом 64А. Маршрут №64 — це дві машини, і 64А у пікові години — одна машина. Мешканці із цим погодилися, тому ми зараз вже розробили, і вже у понеділок будемо вивішувати, графік”, — розповіла вона.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *