У Сумах мітингували медики лікарні №4 з вимогою виплатити кошти за роботу з хворими на коронавірус

загрузка...

Медичні працівники Сумської лікарні №4 в обід 29 квітня вийшли на мітинг біля медзакладу. Вони вимагали від керівництва лікарні виплатити доплати за роботу з хворими на коронавірус.

На мітинг вийшли більше двох десятків працівників лікарні. Вони розповіли, що у 2021 році не отримували доплати, які гарантовані постановою Кабінету міністрів №610. Раніше, за їх словами, керівництво лікарні, обіцяло такі доплати.

У Сумах мітингували медики лікарні №4 з вимогою виплатити кошти за роботу з хворими на коронавірус

Керівництво лікарні відсутність доплат аргументувало тим, що договір з НСЗУ перебуває на етапі підписання, і лікарня має кошти тільки на зарплати медикам.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та просто неба

«Ситуація в 4-й міській лікарні. Завдяки недолугості керівництва страждають медики!!! Невиплата коштів за січень-березень (кошти НСЗУ по 610 постанові КМУ) спровокувала обурення колективу. Люди вийшли за своє! Керівництво в особі директора лікарні А.О. Сухомлина доводить інформацію про брак коштів не всьому колективу, а лише завідуючим. Терпець у людей урвався!

Аргументація невиплати така-мені залишилося працювати на посаді 2 місяці, мені просто «по барабану!
Чекаємо реакції вищестоячих інстанцій! Дана влада на місцях, але не дано совісті»- написала Юлія Вітковська — депутат Сумської районної ради, та працівник вказаної лікарні. 

 

оновлюється…

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *