У Сумах на підходах до укриттів розмістять відповідні вказівники

Мер Сум доручив департаменту інфраструктури міста та управителям багатоквартирних будинків розмістити на підходах до укриттів відповідні вказівники та підготувати приміщення до використання.

«По всьому місту необхідно розмістити маршрутні покажчики найближчих укриттів. Вони будуть потрібні завжди, і не лише в цей напружений період, а й у звичайний час. Хай буде, це нікому не завадить. Зробіть це, будь-ласка, відкладіть можливо якісь ремонтні роботи, а це зробіть у першу чергу», – наголосив Олександр Лисенко.

Як повідомив директор департаменту інфраструктури міста Олександр Журба, на даний час укладений договір на розміщення покажчиків тимчасових укриттів у підвальних приміщеннях у кількості 500 одиниць. Діє договір до 15 березня з умовою дострокового виконання.

Також із метою приведення укриттів до належного стану було дано доручення управителям багатоквартирних будинків навести там лад. За інформацією департаменту інфраструктури міста, на сьогодні 80% приміщень вже готові до експлуатації.

Мер особисто перевірить виконання даного доручення. Його мають виконати протягом двох діб.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *