У Сумах намагалися встановити рекламоносії за ймовірно підробними документами (фото, відео)

Вчора, 21 серпня, в центрі Сум встановили декілька великих рекламних світлових екранів. Зокрема, процес встановлення було зафіксовано біля скверу “Щастя” та поруч з підземним переходом навпроти фонтану “Садко”.

Їх встановлення нібито регламентоване рішенням виконкому Сумської міської ради.

Але з цим категорично не погодилися члени депутатської групи “Європейські Суми”, які будуть ініціювати скликання сесії міської ради, щоб скасувати рішення виконкому на встановлення цих бордів.

Сумчани прибрали зону відпочинку на березі Псла

Одним з перших на ситуацію звернув увагу Дмитро Лантушенко, який докладно розповів про ситуацію під час свого стріму (дивитися нижче)

Опубліковано Dmitriy Lantushenko Четвер, 20 серпня 2020 р.

Партійці з ЄС викликали на місце встановлення одного з бордів патрульну поліцію з тим, щоб перевірити законність проведення таких робіт.

загрузка…


І недаремно, адже патрульні виявили невідповідність наданих документів і ймовірний факт їх підробки, тож викликали ще й слідчо-оперативну групу.

Стосовно скверу «Щастя», в цьому році подібна ситуація з установленням рекламоносія вже мала місце. Тоді також розгорівся скандал і роботи були зупинені, а сам рекламоносій демонтовано. Тоді ж мер Олександр Лисенко запевнив, що «Нічого там (в сквері) не буде». Але пройшло трохи більше півроку і він забув свої слова.

Історія на цьому не завершується, продовжуємо стежити за розвитком подій.

СТС

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.