У Сумах навчальним центром керував директор-«нелегал»

загрузка...

Навчальні центри добре знають і пропагандують переваги офіційного працевлаштування. А чи оформлюють навчальні центри власних працівників?

Під час інспекційного відвідування з питань належного оформлення трудових відносин встановлений факт роботи трьох неоформлених працівників у навчальному центрі міста Суми ТОВ «Навчальний центр охорони праці «Безпека». Слід зазначити, що одним із неоформлених був директор цієї установи.

Неоформлені працівники проводили перевірку знань з питань охорони праці за дистанційною формою. Підприємство неодноразово офіційно повідомляло Держпраці про включення своїх викладачів до складу комісії з перевірки знань з охорони праці. Як виявилося, жоден не мав трудового договору.

Читати також: У Сумах поліцейські вилучили насадження конопель

В ході інспекційного відвідування директор не надав інспекторам праці документів, які б підтверджували належне оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Таким чином, встановлено, що починаючи з вересня 2019 року станом на момент проведення інспекційного відвідування у навчальному центрі до робіт, а саме до проведення зайняття з питань охорони праці та перевірку знань слухачів допускаються особи без належного оформлення трудових відносин.

За результатами інспекційного відвідування складений акт, внесений припис про усунення виявлених порушень та направлено матеріали до правоохоронних органів за ст. 172 «Грубе порушення законодавства про працю» Кримінального кодексу України.

sumy.dsp.gov.ua

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *