У Сумах обслуговуючі організації не впоралися з ожеледицею

загрузка...

Сьогодні, 14 грудня, під час апаратної наради Сумський міський голова Олександр Лисенко доручив начальнику інспекції з благоустрою Руслану Голопьорову до 10.00 доповісти про стан вулиць у місті.

“Це не стосується тільки Шляхрембуду, тому що вони з дорогами впоралися, техніка працює на тротуарах. Але деякі прибудинкові території, за які відповідають обслуговуючі організації – вони не посипані. Тому інспекція (з благоустрою – прим. ред.), Голопьоров, можете не знаходитися зараз на апаратній нараді, всю вашу інформацію ми подивимося і ознайомимося і обговоримо. Всі ваші підлеглі і ви в тому числі – на всі наявні автомомбілі, що у вас є, хто пішки – всі на обстеження. І на 10 годину, через півтори години я чекаю від вас інформації щодо стану вулиць”, – заявив міський голова.

Читати також: Сумчанка 16 лет получала пенсию умершей матери

“Шляхом на роботу я бачив, що Іллінська була не посипана, але мені доповідають, що вона зараз посипається. Ну, друзі, на даний момент у нас уже в школу діти дійшли, а ми зараз кажемо про посипку! Давайте все ж таки ще раніше. Будь ласка, двірники, посилюйте їх роботу, тому що зима у нас тільки починається. Я вас всіх попереджаю, щоб потім нікому не було дивно, що ви отримаєте якісь стягнення дисциплінарні”, – додав посадовець.

ST фото «Панорама»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *