У Сумах оголосили підозру директору департаменту СМР його підлеглому та підприємиці

Кличко пересмотрел стоимость саженцев кустов и деревьев в Киеве | КиївВлада

За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Суми повідомлено про підозру директору Департаменту Сумської міської ради, службова недбалість якого призвела до розтрати бюджетних коштів. Також повідомлено про підозру службовцю Сумської міської ради та підприємиці, які заволоділи бюджетними коштами.

За даними слідства, у грудні 2021 року очолюваний підозрюваним Департамент уклав договір з фізичною особою-підприємицею на надання послуг по садінню нових дерев та кущів. При цьому організацією закупівлі займався безпосередньо виконуючий обов’язки начальника одного з відділів Департаменту. З метою протиправного заволодіння бюджетними коштами зазначений службовець вступив у змову з підприємицею, яка виконувала роботи. У результаті чого саджанці дерев були придбані за значно завищеною ціною, а саме за 300 тис. грн. Хоча згідно висновку експерта, ринкова вартість посадкового матеріалу саджанців складала всього 39 тис. грн.

Відтак директор Департаменту Сумської міської ради не забезпечив належного контролю за діяльністю підлеглих працівників та дотримання в Департаменті вимог законодавства щодо ефективного використання бюджетних коштів, що призвело до їх розкрадання та спричинило шкоду інтересам Сумської об’єднаної територіальної громади в розмірі 261 тис. грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Сумська обласна прокуратура

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.