У Сумах організації, які вивозять сміття, зібралися знижувати тариф

загрузка...

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018, рішення виконавчого комітету від 03.06.2020 № 293 обслуговуючі організації інформують споживачів про намір здійснити зміну вартості своїх послуг.

Підставами для зміни діючого тарифу є зменшення вартості бензину та загальновиробничих витрат.

Тариф ТОВ «А МУССОН» розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 0 %, бюджетних установ – 5 %, для інших споживачів – 5 %.

Періодичність надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень.

Новий розмір тарифу розрахований відповідно до діючого законодавства України, з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

ТОВ «А-МУССОН» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів за адресою: 40004, м. Суми, вул. Леваневського, 10/1, оф. 27, тел. (0542) 77-57-71, ел. адреса: a-musson@ukr.net.

Тариф ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 0%, для бюджетних установ – 12%, для інших споживачів – 45%.

На Сумщині виробляють небезпечний хліб

Періодичності надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень.

Відшкодування затвердженим тарифом фактичної собівартості по підприємству складає 84%.

ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів за адресою: 40007, м. Суми, вул. Березовий гай, 3, тел. 64-11-88, ел. адреса: tovservisresurs@gmail.com.

Рівень відшкодування витрат тарифом КП «Сумижилкомсервіс» на даний час складає – 80 %.

Плановий обсяг захоронення побутових відходів – 82 025,0 тон. Собівартість захоронення (без ПДВ) 1 тони побутових відходів – 143,67 грн (31,03 грн за 1 м³).

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб щодо встановлення тарифу на надання послуги з захоронення побутових відходів в складі послуги з поводження з побутовими відходами в такому розмірі надсилати протягом 7 календарних днів у письмовій формі на поштову адресу: КП «Сумижилкомсервіс», 40031, м. Суми, вул. Романа Атаманюка, 49А, або електронну адресу: zhilkomservis@ukr.net.

Структура тарифу ТОВ «А-МУССОН» або Переглянути не завантажуючи
Структура тарифу ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» або Переглянути не завантажуючи
Структура тарифу ТОВ «Сумижилкомсервіс» або Переглянути не завантажуючи

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *