У Сумах пенсіонер намагався вийти з тролейбуса мало не виламавши двері (відео)

Сьогодні, 4 серпня, в Сумах мала місце ситуація, яка досить часто відбувається в тролейбусах. Неадекватний пасажир, в даному випадку пенсіонер, намагався вийти на ходу, виламуючи двері. Деталі історії ми зараз намагаємося з’ясувати.

У Сумах пологовий будинок на два тижні закрився на карантин

Коментар КП СМР «Електроавтотранс»

Інцидент стався у тролейбусі, що курсував зранку, 4 серпня,  за маршрутом №7, поблизу Центрального ринку. Пасажир, зрозумівши, що тролейбус прямує не туди, куди потрібно чоловіку, намагався вийти прямо під час руху транспортного засобу.

За словами кондуктора, яка і виклала відео, чоловік спочатку намагався це зробити через отвір у вікні, через люк, що на даху тролейбуса (а це вкрай небезпечно). Не реагуючи на прохання кондуктора зайняти місце у салоні та дочекатися доїзду на зупинку, пасажир, дочекавшись поки водій зменшить швидкість перед пішохідним переходом, просто почав виламувати двері.

Весь процес чоловік супроводжував нецензурною лайкою (не зважаючи на те, що у салоні були малолітні діти). Хочемо нагадати, що комунальний транспорт частково змінив напрямки маршрутів через реконструкцію по вул. Харківська – інформація анонсована як на сайті підприємства, так і у ЗМІ.

До того ж додатково схеми змінених маршрутів роздруковані та розміщені у кожному салоні автобуса/тролейбуса, що працює в лінії. Окрім цього, відстежувати рух комунального транспорту можна і в режимі он-лайн. У черговий раз просимо пасажирів не створювати конфліктних ситуацій, не нищити та не псувати комунальний транспорт, дослухатися до порад кондуктора/водія або ж вирішити проблему цивілізовано та в правовому полі

Опубліковано Один дома Сумы Вівторок, 4 серпня 2020 р.

авторка відео Світлана Ковальова

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *