У Сумах перевіряють роботу маршрутних автобусів у вечірній час

загрузка...

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг продовжує посилено перевіряти приватний громадський транспорт на предмет дотримання карантинних обмежень та дотримання належного санітарно-технічного стану за дорученням міського голови Олександра Лисенка.

Сьогодні, 14-го червня начальник відділу Сергій Яковенко розповів про проведену перевірку та її результати.

“За період з 7 по 11 червня членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту проведені контрольні перевірки на дотримання перевізниками вимог карантинних заходів на маршрутах №1, №2, №5, №6, №17А, №19, №20, №52, №55. Перевірено 46 автобусів. Під час контролю встановлено, що дезінфекція салонів не всіх автобусів проводиться згідно з графіком. На маршруті № 19 в салонах автобусів брудно, відсутні дезінфікуючи засоби, в автобусі 3119 пошкоджена обшивка сидінь. На маршрутах №1 та №52 в салонах брудно, відсутні дезінфікуючи засоби”, – відзвітував Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Також посадовець зазначив, що на минулому тижні здійснювали моніторинг випуску кількості автобусів на маршрути міста у вечірній час.

Читати також: У Сумах можуть відкрити пункти вакцинації в «Романтиці» та манежі

“9 червня проведено перевірку роботи маршрутів №9, 64, 64А у ранковий час. Порушень розкладу руху не встановлено. 10 червня проведено перевірку маршрутів №1, №5, №13, №15, №23, №52, №55, №56 у вечірній час – з 20:30 до 21:40. За порушення розкладу руху перевізникам ТОВ “Престиж лайн”, ТОВ “Сумипастранс” та ПП “Запорожець” направлені попередження про термінове усунення встановлених порушень”, – доповів посадовець.

SP

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *