У Сумах під управлінням юстиції мітингують фрунзенці

загрузка...

Сьогодні, 30 березня, під обласним управлінням юстиції відбувається мітинг колишніх працівників Сумського НВО. Близько півсотні колишніх фрунзенців вимагають від виконавчої служби більш активної роботи з виконання рішень судів щодо виплати зарплати заводчанам.

Читати також: У центрі Сум жінці на голову впав камінь з фасаду будинку

«Вийдіть до людей!», — скандують мітингарі. Вони просять пояснити, чому не виконуються рішення судів по стягненню заборгованності по зарплаті.

На плакатах, що тримають в руках колишні працівники заводу, написано «Виконавча служа не виконую свою роботу», «Поверніть зароблені гроші», «Де справедливість?», «Закон один для всіх!». 

Троє представників заводчан зайшли до будівлі управління юстиції, проте з ним ніхто не зустрівся, а секретар повідомила, що керівництво перебуває на нараді. Люди проскандували: «Ганьба!» і пішли мітингувати під обласну прокуратуру. Нагадаємо, вже три з половиною роки правоохоронці розслідують кримінальне провадження за фактом невиплати зарплати заводчанам, проте тільки нещодавно оголосили підозру ексгендмректору завода Олексію Цимбалу.

прокуратура.jpg

Пише ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *