У Сумах підходи до шкіл відремонтують в серпні

загрузка...

Щороку напередодні 1 вересня сумчани згадають одну й ту ж саму тему, а саме ремонт доріг на підходах до шкіл обласного центру. На цей раз вони не стали чекати кінця літа. Перше звернення ми отримали вже на минулому тіжні.

-Я не знаю чому директори шкіл взагалі не турбуються про ями навколо території навчальних закладів? — скаржиться сумчанка Катерина. -Я звичайно розумію, що діти половину року були на дистанційному навчанні і не ходили до школи. Але цей час якраз можна було б використовувати для вирішення нагальних проблем в самих будівлях, скажімо установка перегородок між туалетами. Або ремонт доріг біля шкіл. Діти ж ноги скоро собі поламають …

З питанням сумчанки по ремонту підходів до шкіл ми звернулися в КП СМР «Шляхрембуд».

-Ми цю тему вже обговорили з рукводством міста — пояснює директор КП Олександр Вегера. -Виділили на ці потреби понад 2 мільйони гривень, а самі роботи плануються в серпні. Ми постараємося максимально охопити прилеглі вулиці до шкіл.

65-річна мешканка Сумщини крала продукти в супермаркетах

-А багатостраждальна школа №7 з її підходами?

-На жаль, там потрібно з трьох сторін робити капремонт. На ці потреби грошей нам не виділено. Але знову таки повторюся, що зможемо зі свого боку по максимуму — зробимо.

Користуючись нагодою, ми поставили ще одне питання головного шляховика Сум.

-За останній тиждень було багато скарг сумчан щодо незавершеного ремонту дорожнього полотна в районі зупинки «Реміснича». Коли будуть завершені роботи там?

-Брігада вже працює. Також нам перерахували аванс за зупинку, в даний час її вже роблять. Вона буде ширше, ніж інші павільйони по Сумам. Найближчим часом встановимо і питання буде закрите.

Опубліковано Александром Вегерою Вівторок, 16 червня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *