У Сумах підприємці знову вийшли на акцію проти карантинних обмежень «червоної» зони

загрузка...

У Сумах підприємці знову вийшли на акцію проти карантинних обмежень "червоної" зони

У Сумах 11 жовтня підприємці вийшли на Площу Незалежності проти закриття їхніх закладів відзавтра. Захід розпочався близько 10.30.

У Сумах підприємці знову вийшли на акцію проти карантинних обмежень "червоної" зони

Це — керівники та представники закладів громадського харчування, кафе, ресторанів, торговельних центрів.

“Два місяці, які ми просиділи вдома навесні, показали, що держава не в змозі допомогти людям. Коштів не вистачає. Хоч і були встановлені нульові ставки єдиного податку на період карантину, але нарахування до цього часу не зняті. Є загроза залишитися знову без копійки грошей, без роботи, без можливості отримати кошти на проживання”, — говорить голова спілки підприємців, орендарів та власників Сумської області Світлана Іченська.

За її словами, на самому ринку може закритися близько 4 тис. торговельних точок, а це майже 1,5 тис. підприємців.

“Нас повністю закривають, економіка повністю стане. Що ми будемо їсти? Хто нам це відшкодує: збитки, податки? Те, що звільнили в першу частину від податків – вибачте, але це абсолютно нічого не дало. Влада кинула по сім тисяч “соціалки” за два місяці. Подивіться, скільки зараз продається приміщень і ресторанів, які не пережили карантин”, — говорить учасник мітингу Вадим Коляда.

Cумські школярі з понеділка навчаються дистанційно

Об 11.00 у Сумській міській раді мало розпочатися засідання виконкому, на якому розглядатимуть питання запровадження обмежень на території міста, які почнуть діяти опівночі 12 жовтня.

10 жовтня підприємці теж виходили на протест. Тоді о 13.00 мало відбутися засідання виконкому. Однак його перенесли на 11 жовтня.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *