У Сумах поліція забезпечила публічний порядок під час проведення акції протесту

Сьогодні, 10 грудня, біля будівлі Головного управління Національної поліції в Сумській області відбулась акція протесту щодо не розслідуваних злочинів, участь в якій прийняло близько 200 громадян. Під час проведення заходу порушень громадського порядку не допущено.

На охорону публічної безпеки та порядку під час проведення масового заходу було задіяно 190 працівників поліції.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Олександр Радченко розповів учасниками заходу про стан розслідування кримінальних проваджень, що їх цікавили.

Після чого акція протесту закінчилась, учасники розійшлися. Порушень публічного порядку не допущено.

Повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Мітинг людей, які постраждали від діяльності ТОВ «Сумчани СД». Товариство мало звести кілька багатоквартирних будинків по місту, але за три роки цього не зробили. 

Ще кілька людей біля обласної прокуратури з плакатами про керівника ТОВ «Сумчани СД» Андрія Балацького. На плакатах написи: «Балацький вор, в долі прокурор?», «Чому Балацький на волі? Поліція також в долі?», «Обережно шахрай».

"Балацький вор, в долі прокурор?". Біля поліції та прокуратури у Сумах мітингують люди. Що відомо

За словами заступника начальника управління Нацполіції Сумщини Олександра Радченка, який вийшов до людей, першу підозру у справі вже вручили.

«9 грудня забудовнику повідомлено про підозру за вчинення кримінального правопорушення», – зазначив Радченко, пише — Суспільне.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *