У Сумах поліція знайшла підлітків, які жбурляли в перехожого камінням

загрузка...

В складних умовах карантину ювенальні поліцейські Сумщини ні на мить не припиняють продовжувати превентивну роботу у підлітковому середовищі. Одним з її напрямків є здійснення моніторингу соціальних мереж з метою відслідковування та негайного реагування на негативні процеси, що відбуваються у підлітковому середовищі.

Нагадаемо що 22 квітня у соцмережах від Олексія Кальченка розповсюджено інформацію наступного змісту:

«Сегодня вышел в магаз. Тихо мирно шёл. Внезапно на меня посыпался град камней, сначала в спину, потом в лицо. Четыре малолетних ушлёпка (старшему+-15, младшему +-12) с криками «это наш район и мы здесь устанавливаем правила» не шли на переговоры со мной, а тупо шли за мной и швыряли камни».

У Сумах батьків «героїв» скандального відео притягнули до відповідальності

Працівники ювенальної превенції Сумського відділу поліції дану інформацію виявили саме під час такого моніторингу. Полісмени терміново вжили заходів і через кілька годин вже встановили неповнолітніх осіб, причетних до зазначених у публікації «героїчних» подій. Наразі з дітьми та їх батьками проводиться відповідна профілактична робота, повідомляє Відділ ювенальної превенції ГУНП в Сумській області.

Метки:,

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *