У Сумах продавчиня заплатить штраф за продаж алкоголю неповнолітній

загрузка...

Поліція Сум нагадує: продаж тютюнової та алкогольної продукції неповнолітнім ЗАБОРОНЕНО

Працівники ювенальної превенції Сумського відділу поліції виявили та задокументували факт продажу в одному з магазинів обласного центру слабоалкогольного напою неповнолітній відвідувачці.
На продавця у відповідності з вимогами ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено відповідний протокол. Відтак, працівниці торгівельного закладу доведеться сплатити штраф у розмірі від 1700 до 6800 гривень.

На Сумщині ще двое людей вкоротили собі віку
Правоохоронці вкотре застерігають: закон забороняє продаж особам, які не досягли 18-річного віку, тютюнових та алкогольних напоїв. І закликають громадян, кому відомі факти вчинення подібних правопорушень, повідомляти про це до найближчого відділку поліції або дільничним офіцерам поліції.

Незважаючи на те, що в багатьох магазинах запитують документи, продаж тютюну та алкоголю (слабоалкогольних напоїв) дітям залишається актуальною проблемою в Сумах. У деяких магазинах, які знаходяться біля шкіл, продають постійним покупцям. Упевнений, що там також скоро буде проведена перевірка і справа закінчиться штрафом.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *