У Сумах стало менше маршруток і бракує водіїв

загрузка...

Сьогодні, 21-го грудня, на щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Олександра Лисенка стало відомо причини нестачі громадського транспорту протягом останнього тижня.

Начальник відділу транспорту Сумської міськради Сергій Яковенко повідомив, що на сьогодні значна кількість транспортних засобів знаходиться у технічній несправності, через що не виїжджає на маршрути.

“Зараз щоденно виїжджає близько 75%-77% від необхідної кількості транспортних засобів. Також дуже великий дефіцит водїів – до 25%. Це пов’язано із критичною ситуацією у фінансово-економічносу стані самих перевізників. Нестача коштів на ремонти, на заробітні плати водіям призвела до того, що зараз у місті не вистачає транспорту”, – повідомив Сергій Яковенко.

Читати також: На Сумщині двоє чоловіків вкоротили собі віку

Міський голова Олександр Лисенко звернувся до Яковенка

“Давайте ми налаштуємо порядок роботи транспорту таким чином, у нас 1-го січня , коли у нас будуть свята, а потім локдаун, щод ми не потрапили у ситуацію, де у нас будуть транспортні колапси. Давайте ми подумаємо, разом із перевізниками, яка потрібна наша допомога. Вивчіть ситуацію по всіх підприємствах, щоб якщо дійсно будуть пробемні моменти, ми зробили чергові маршрути нашим комунальним траспортом, які б перекривали маршрути”, – звернувся Лисенко до Яковенка.

sumypost

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *