У Сумах суд відмінив результати другого аукціону з продажу ВАТ “Сумський м’ясокомбінат”

загрузка...

В Господарському суді відбувся розгляд справи стосовно продажу майна підприємства-банкрута «Сумський м’ясокомбінат». Нагадаємо, що 20 січня поточного року ТОВ “ТД “Купець” подав до суду заяву  про скасування другого повторного аукціону з продажу цілісного майнового комплексу підприємства, за результатами якого майно банкрута було реалізовано ТОВ “Рітейл-Інвест” за ціною 46,3 тис. грн.

 Позивач вважає, що ліквідатор не визначив умови проведення конкурсу з відбору організатора аукціону, не погодив ці умови з комітетом кредиторів та не забезпечив можливості на конкурентній основі визначити належного організатора аукціону.

У Сумах шукають злодія, який вкрав гроші з офісу (відео)

А це поставило під сумнів результати торгів в частині справедливої ціни реалізації майна підприємства. Суд прийняв ухвалу про скасування другого повторного аукціону, визнав недійсним договір купівлі-продажу ЦМК ВАТ «Сумський м’ясокомбінат».

Крім того, суд задовольнив скаргу на дії ліквідатора та відсторонив арбітражного керуючого Єрмака О.Ю, призначивши нового ліквідатора Ткаченка О.А.датора Ткаченко А.А.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *