У Сумах трагедія на воді

загрузка...

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення повідомляє про перший летальний випадок цьогорічного купального сезону у Сумах.

За інформацією начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артура ПЕТРОВА, вчора співробітники водолазно-рятувальної служби виявили та підняли на поверхню Псла тіло чоловіка 1963 року народження. Потопельника знайшли в районі Тополянської.

Причини та обставини трагічного випадку будуть встановлювати правоохоронці.

У зв’язку з «гарячою» порою купального сезону, відділ з питань надзвичайних ситуацій нагадує сумчанам правила безпечного поводження на воді.

Спанчоси та пастелі: Сумська міська галерея презентує виставки з 1 липня

Серед основних умов безпеки – правильний вибір місць для купання, суворе дотримання правил катання на плавзасобах та постійний контроль за дітьми з боку дорослих.

Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Відпочиваючим слід уникати водойм зі швидкою течією, не пірнати з берега, і обирати ті місця для купання, де є рятувальні служби. Також варто утримуватися від запливів на велику відстань та не допускати переохолодження, адже це одна з головних причин трагічних випадків на воді.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *