У Сумах в 2021 році збираються встановити біотуалети по 800 000 гривень?

Сумчанка Марина Нагорна через петицію звернулась до місцевої влади з проханням встановлення біотуалетів біля озера Чеха у Сумах. Петіція зібрала 253 підписи, тому влада вимушена була надати відповідь.  про це також написана Марина на своїй сторнці в фейсбуці.

«Ось така фігня, малята! Отримала відповідь на свою петицію щодо встановлення біотуалетів в зоні відпочинку біля озера Чеха. Якщо коротко, то відповідь така – сумчани, коштів в бюджеті немає, тому йдіть в кущі.
М’яко кажучи, здивувала арифметика, якою послуговуються в Департаменті інфраструктури Сумської міськради. За його розрахунками встановлення одного біотуалету коштує 800 тисяч гривень, що є занадто дорогим задоволенням для міста, враховуючи, що в міськраді розглядали можливість встановлення відразу чотирьох біотуалетів.

В ДТП на Сумщині загинув чоловік

Цікаво тут те, де саме планують закупати біотуалети фахівці міської ради, адже, для прикладу, на сайті того ж «Епіцентру» вартість однієї кабіни біотуалету трішки більше 18 тисяч гривень.
Навіть, якщо врахувати сюди будівельні роботи, то все одно важко собі уявити, що це за біотуалет і що це за будівельні роботи вартістю в 800 тисяч гривень!? Для прикладу можна взяти туалет в 20 кв м на два входи. З грубим підрахунком, нехай 12 500 гривень – один квадратний метр будівельних робіт. Під ключ виходь 250 тисяч гривен ціна всієї конструкції» — написала сумчанка.

загрузка…


Нам стало цікаво, скільки ж коштує біотуалет?

Зимовий варіант

Звичайний варіант

Ну и найбільший. Його вартість аж ніяк не 800 000 грн. 147 000 гривень!  Хто ж оцінював вартість становлення туалетів біля озера? Це або відмазка або хтось дійсно вирішив придбати за 800 000 пізніше а різницю залишити собі. Іншого пояснення немає.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.