У сумах в п’ятій міській лікарні 8 осіб з COVID-19 в реанімації

загрузка...

 До жителів Сумщини звернувся начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО під час брифінгу біля лікарні №5 у Сумах щодо розповсюдження COVID-19  в області

«Саме тут, за нашими спинами, у Сумській клінічній міській лікарні, що визначена лікарнею другої хвилі пандемії, повністю задіяне відділення на 47 ліжок, на яких перебувають хворі з коронавірусною інфекцією. Із них – 8 людей – в реанімаційних палатах. За останню добу в цьому закладі 2 особи померло», – повідомив начальник управління.

Звертаючись до всіх жителів Сумщини очільник обласного управління охорони здоров’я,  вкотре закликав всіх бути соціально-відповідальними.

загрузка…

«Прошу всіх максимально дотримуватися карантинних обмежень, адже елементарне їх виконання зможе зберегти здоров’я кожного з нас і здоров’я наших рідних. Соціальна дистанція, носіння масок, дезінфекція рук, ніби всім набридло, але донині залишається дієвим засобом для стримування поширення коронавірусної інфекції в області», — зауважив Сергій Бутенко.

«Результатів ПЛР-тесту ще немає» На Сумщині померла медсестра, в якої була пневмонія

Також він закликав жителів області обмежити себе у відвідуванні масових заходів, уникати скупчення людей, обмежити контакти з родичами похилого віку, адже, за умови супутніх захворювань у літніх людей, коронавірус прогресує більш активно та призводить до летальних випадків.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *