У Сумах видадуть фінансову допомогу підприємцям і безробітним

загрузка...

У період карантину українці зможуть отримати додаткові виплати. Зокрема безробітні можуть претендувати на грошову допомогу в розмірі 3 тисяч гривень, про це заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Для цього їм потрібно зареєструватися в центрі зайнятості і за спрощеною програмою звернутися в центр соціального захисту, щоб отримати допомогу в розмірі близько 3 тис. uрн.

Лазебна зазначила, що допомогу отримають близько 300 тисяч сімей ФОП першої і другої групи (без працівників). Їм буде надана допомога на дітей до 10 років в розмірі прожиткового мінімуму на дитину.

У Сумах вже приймають заяви на фінансову допомогу підприємцям із дітьми до 10 років

Про це 27 квітня, під час апаратної наради у Сумського міського голови, повідомила директорка Департаменту соціального захисту населення Тетяна Масік.

Суми будуть виходити з карантину?

«Ми приймаємо заяви від підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування – 1 та 2 групи платників податку, на виплату допомоги тим, хто має дітей до 10 років в розмірі прожиткового мінімуму: до 6 років це 1779 грн, від 6 до 10 – 2218 грн», повідомила Тетяна Масік. «Ці заяви вже сьогодні ми приймаємо, тому що інші документи, які додаються до заяви, вони можуть надати протягом місяця. На нашому сайті ми розмістили зразок заяви, яку вони можуть заповнювати і надсилати нам або поштою, або в нашу скриньку. Як тільки запрацює в міністерстві сайт, де можна буде в електронному вигляді оформлювати ці документи, то буде простіше тим, хто має електронний підпис», — додала чиновниця.

Від завтра поповнюючи картки понад 5 тис. грн треба буде доводити законність коштів

Оставить комментарий