У Сумах віддали шану співвітчизникам – учасникам бойових дій в Афганістані

загрузка...

У Сумах віддали шану співвітчизникам – учасникам бойових дій в Афганістані 1979–1989 років, під час мітингу-реквієму біля Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.

В. о. міського голови Михайло БОНДАРЕНКО від імені Сумської міської територіальної громади та очільника Сум Олександра ЛИСЕНКА подякував солдатам, які пройшли афганське пекло, за продемонстрований героїзм, відвагу й силу духу й привітав присутніх зі святом мужності, хоробрості й братерства.

Читати також: У Сумах санітарний і технічний стан маршруток у нормі?

«32 роки тому, 15 лютого, закінчилась десятирічна війна – це була не наша історія, та попри це наші воїни не осоромили військову доблесть та братерство. Вдячний за ратний подвиг всім і кожному, радий, що багато хто повернувся живим й показав міць зброї і велич українського духу. Водночас низько вклоняюсь матерям, які недосипали ночей та чекали вісточку й скорішого повернення своїх синів», – наголосив посадовець.

Потому Михайло Бондаренко вручив грамоту міського голови члену міської організації Української спілки ветеранів Афганістану – воїну-інтернаціоналісту, учаснику бойових дій Андрію ДОРОНЬКІНУ за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Читати також: У Сумах вогнеборці ліквідували загоряння автомобіля (відео)

Цього дня вшанували хвилиною мовчання й поклали квіти до меморіалу пам’яті героїв також заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО, голова обласної державної адміністрації Василь ХОМА, голова обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО та громадськість.

Панахиду за усіма загиблими воїнами провів настоятель церкви Іоанна-воїна отець Євгеній.

Нагадаємо, після Другої світової війни наші земляки брали участь ще у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав, гідно виконуючи свій військовий обов’язок. Найбільш масштабною та трагічною з них визнали афганську.

 

СМР

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *