У Сумах відновило роботу підприємство, яке у березні обстріляли рашисти

На Сумщині продовжують відновлювати підприємства, які були пошкоджені російськими окупантами. Адже економічна складова – важливий фактор перемоги. Ми приділяємо максимальну увагу відновленню роботи підприємств на Сумщині.

«Спілкуючись з керівниками, виокремив основні проблеми, які заважають ефективному відновленню, зазначив керівник ОВА Дмитро Живицький. — Це і певні прогалини у законодавстві, і страх знову втратити виробничі потужності внаслідок війни. Щодо першої – співпрацюємо з народними депутатами, Офісом президента. Щодо другої – надаємо максимальну підтримку, щоби запустити наявні потужності. Успіхи є!».

За його словами, підприємство у Сумах, яке обстріяли російські фашисти у березні, частково відновило виробництво. Більше того, виготовляє продукцію для тепломодернізації будівель і допомагає відновлювати житло в країні.

«Незначні зміни у законодавстві дозволять значно наростити потужності, — додав Дмитро Живицький. — Іноземні інвестори у одному з міст Сумщини налаштовані позитивно. Мінімальна ціна питання відновлення зруйнованої виробничої лінії – приблизно 50 млн грн. При цьому щороку, в бюджети різних рівнів, підприємство сплачує понад 300 млн грн податків. Наше завдання — максимально відновити і зберегти потужності саме на території Сумщини. Працюємо над цим».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.