У Сумах виїзна комісія відмовлялася заходити до квартири виборців, що вже перехворіли на Covid-19

загрузка...

Конфліктна ситуація виникла сьогодні в Сумах у ДВК 590888 (школа №2). Як повідомив у соцмережах Владислав Діброва, виїзна комісія відмовилася заходити до квартири людей, які подали заявку на голосування вдома.

Йдеться про родину жінки, яка перехворіла на Covid-19, і наразі вже має негативний результат тесту.

“Виїзна комісія ( ДВК 590888 (2 школа)у складі 4 чоловіків таки відмовилась заходити до квартири, і тому найсміливішою виявилась голова ДВК, що прийшла і сама видавала бюлетені, в той час, як вказані 4 чоловіки спостерігали за цим на безпечній відстані (у квартиру були відкриті настіж двері, в кімнаті стояв стіл). Епічна картина.

Дуже ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ особисто безстрашній і відповідальній голові ДВК!!! І як я розумію людей, які не признаються, що хворіли на COVID-19, – навіть якщо в тебе вже на руках негативний результат тесту, тобі не повірять, а повірять якомусь сусіду, що наговорює на тебе”, – написав Владислав.

Як видно з допису, зрештою родині все ж таки вдалося реалізувати свої виборче право, але лише після втручання активістів і перш за все завдяки голові комісії пані Оксані Давиденко.

sts.sumy.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *