У Сумах влаштували акцію «Місто, дружнє до візочка»

загрузка...

У Сумах влаштували акцію "Місто, дружнє до візочка"

До Дня міста, на Соборній, громадське об’єднання «Бюро правничих комунікацій» влаштувало акцію «Місто, дружнє до візочка». Вони перевіряли наскільки місто відкрите для людей, які є маломобільними, та розповідали, яким воно має бути.

Розпочалася акція пластичним перформансом «Прості речі» від театру Нянькіних.

У Сумах перевіряли чи місто доступне для візочка

Далі екскурсія з Олегом Габом, який пересувається на візку, «Кути й градуси доступності». Разом перевіряють можливість потрапити до громадських закладів середмістя.

загрузка…

«У центрі міста Суми жодного пандусу нормативного тут не має. Переїзди тут в жахливому стані. Те, що вони будують, щоб будували відповідно до тих норм доступності, які повинні бути, як для людей з порушенням опорно-рухового апарату, так і мало мобільні групи населення, з вадами зору. Для людей з вадами зору геть нічого не має у нас у місті, нічого, на жаль», – каже Габ.

У Сумах перевіряли чи місто доступне для візочка

На фотостенді «Місто, дружнє до візочка?» організатори акції зібрали світлини доступних і недоступних локації у Сумах.

«Доступність – це про кожного з нас. На цій інсталяції, доступність стосується мам із дитячими візочками, людей поважного віку. Доступність стосується кожного з нас, а ми, як платники податків маємо розуміти не тільки куди витрачаються кошти, які сплачені нами як платниками, а і як якісно вони використовуються», – каже керівниця проєкту долучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у Сумах Марина Єжкун.

У Сумах перевіряли чи місто доступне для візочка

Аби уникнути скупчень та до акції могли долучитися, ті хто такої можливості наживо немає – організатори транслювали захід онлайн через соціальну мережу Facebook.

Авторка: Юлія Ніколаєва suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *