У Сумах влаштували акцію з вимогою легалізувати медичний канабіс

загрузка...

У Сумах влаштували акцію з вимогою легалізувати медичний канабіс

На площі Незалежності у Сумах 21 жовтня збиралися учасники всеукраїнської акції «Маємо право на медичний канабіс». Учасники вимагали від влади ухвалити законопроєкт про легалізацію медичного канабісу, аби хворі, які мають хронічний больовий синдром, могли використовувати медичний канабіс законно.

За статистикою, — більше 2-х мільйонів українців зараз могли би полегшувати біль за допомогою ліків на основі канабідіолу, — розповідає учасниця акції Ольга Сергієнко. «Більше 50 тисяч дітей в Україні хворі на епілепсію. Вже є дані, міжнародні відгуки відгуки, що значно покращується стан дітей, але діти в Україні обмежені в лікуванні. Потрібно піднімати це питання, не можна залишати це питання, бо люди страждають», — вважає Ольга.

Акція щодо канабісу

«Можна ставитися по-різному до рекреаційного канабісу, але медичний канабіс забороняти, тим більше дослідження його, я вважаю недоцільно», — говорить інший учасник, Володимир Гаган.

«Люди, можливо, думають, що це питання може бути сфальсифіковане, якась буде наркоманія. Ні, ми розмовляємо про питання медичного канабсу. Вже давно були проведені дослідження, що канабіс не є тим, що викликає залежність. З цього можна робити ліки, це необхідність», — розповіла співорганізаторка акції Софія Маус.

Акція — всеукраїнська. Окрім Сум, мала відбутися в Одесі, Харкові, Луцьку, Житомирі, Полтаві, ЛьвовіТернополі, Чернівцях, Дніпрі, Маріуполі та Чернігові.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *