У Сумах влаштували автопробіг на честь Дня добровольця

загрузка...
"Якби не добровольці, не було б України". У Сумах влаштували автопробіг на честь Дня добровольця
Суспільне Суми

Автопробіг з нагоди Дня українського добровольця влаштували 14 березня у Сумах. Бійці, які воювали у різних добровольчих батальонів проїхали від площі Незалежності до Алеї Героїв на центральному кладовищі міста.

В автоколоні беруть участь представники різних добровольчих корпусів, які воювали в російсько-українській війні.

«Пішли в 2014 році захищати нашу країну. Це обов’язок наш був, ми так вирішили. На с ніхто не звав. Кожного року ми повинні нагадувати всій країні, що були такі часи і що їх треба пам’ятати», — говорить доброволець Вадим Черніговський (позивний «Бобер»).

У Сумах влаштували автопробіг на честь Дня добровольця

Пан Вадим розповів, що весною 2014 року пішов до військомату, але його не взяли до Збройних Сил за віком, також аргументували тим, що у нього — четверо дітей. Втім, якщо дружина не мала претензій, запропонували піти на фронт восени, до 15-го батальону. Воював у Золотому. «У 2017-му вже як контрактник потрапив в Авдіївку», — розповів він.

На Алеї Слави відбувся мітинг-реквієм на честь загиблих на війні.

«Сумний день, день пам’яті. Хочеться запитати, чи пам’тають у нас добровольців. Є питання — де лікуватись добровольцям і чому на це поховання, на Алеї Слави, досі не створень паспорту військовий меморіальних поховань», — сказав Олег Корнієнко.

Також урочистий захід запланований о 14 годині в МЦ «Романтика».

suspilne

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *