У Сумах влаштували благодійний ярмарок одягу та взуття

загрузка...

Допомога тим, хто її потребує – із такою метою у Сумах 17 квітня відбувся «Ярмарок добра». Для родин, які опинилися у скрутних обставинах, волонтери зібрали речі, які ті потім могли взяти собі. Повідомляє Суспільне.

Через пандемію, ярмарок перенесли з осені на весну, розповів пастор християнської церкви в Сумах Віталій Орлов. «Людям складно. Вони не можуть купити якихось речей, а до нас вони можуть прийти і обрати ті речі, які їм потрібні», — додав він.

Речі приносили всі, хто того бажав, розповів Віталій Орлов. Говорить, через карантин, аби уникнути скупчень, людей, для яких підготували одяг і взуття, пускали у середину за попереднім записом і не більш як по 10 щопівгодини.

1312c2804f250a13.jpg

«Я прийшла сюди не вперше. Ця акція проходить кожного року — для таких людей, як я, для багатодітних мам, для мам, які самі виховують дітей, для малозабезпечених родин. Це дуже велика посильна допомога.

І для дітей знаходжу, і для себе, й одяг, і взуття. І найбільше, знаєте, не скільки матеріальне, хоча воно теж важливе, а важливі ті емоції, той позитив, із яким тебе зустрічають тут люди», — розповіла багатодітна мама Наталія Черненко.

fde475badff2190f.jpg

Впродовж дня «Ярмарок добра» відвідало понад 100 людей. Подібні акції тут проводять останні кілька років.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *