У Сумах водій-іноземець ледь не протаранив патрульний автомобіль (відео)

загрузка...

В ніч з 20 на 21 травня, водій транспортного засобу Mercedes ледь не спричинив ДТП зі службовим автомобілем патрульної поліції, що патрулювала проспект М.Лушпи у Сумах

Коли поліція зупинила водія, той навіть не зрозумів, що сталося. Ба більше, він був впевнений, що нічого не порушив.

Рада хоче дозволити зламувати квартири без рішення суду за комунальні борги

Інспектори ж показали чоловікові відео з реєстратора, де було зафільмовано, як, під час перестроювання праворуч, він не надав перевагу в русі патрульним та примусив їх різко загальмувати, аби уникнути зіткнення.

“Дзеркало зламалося трішки. Тут просто тріщина”, — саме так намагався виправдати свій маневр на дорозі іноземець.

На чоловіка патрульні склали адміністративний матеріал за ч. 4 ст. 122 (Створення аварійної обстановки) КУпАП. Рішення буде приймати суд.

Нагадаємо! За створення аварійної обстановки встановлена адміністративна відповідальність: штраф у розмірі 680 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року, — повідомляє патрульна поліція Сумської області.

У Сумах водій-іноземець ледь не протаранив патрульний автомобіль

У Сумах водій-іноземець ледь не протаранив патрульний автомобіль🔴 https://youtu.be/En1p94RVuGU 🔴Нещодавно, вночі, патрулюючи проспект Михайла Лушпи, водій транспортного засобу Mercedes ледь не спричинив ДТП зі службовим автомобілем патрульної поліції. Зупинивши керманича, той навіть не зрозумів, що сталося. Ба більше, він був впевнений, що нічого не порушив.Інспектори ж показали чоловікові відео з реєстратора, де було зафільмовано, як, під час перестроювання праворуч, він не надав перевагу в русі патрульним та примусив їх різко загальмувати, аби уникнути зіткнення.“Дзеркало зламалося трішки. Тут просто тріщина”, — саме так намагався виправдати свій маневр на дорозі іноземець.На чоловіка патрульні склали адміністративний матеріал за ч. 4 ст. 122 (Створення аварійної обстановки) КУпАП. Рішення буде приймати суд.Нагадаємо! За створення аварійної обстановки встановлена адміністративна відповідальність: штраф у розмірі 680 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.Керуйте відповідально!#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Середа, 20 травня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *