У Сумах вже працює «Романтика»

загрузка...

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив мер м.Суми Олександр Лисенко:

«Доброго ранку, сумчани!

Сьогоднішній стрім про відкриття муніципального культурно-розважального центру «Романтика» та про ситуацію, яка склалася у зв‘язку з поширенням коронавірусної інфекції.

По-перше, «Романтика» відсьогодні працює у штатному режимі із 9 ранку. На першому поверсі ви можете переглянути тематичну виставку. А уже завтра в закладі відбудеться перший великий захід — «Студміс Сумщини».

Прокуратура відкрила справу за фактом вбивства собаки у Сумах

По-друге, учора відбулося засідання комісій ТЕБ і НС, які виробили низку рекомендацій для виконавчого комітету щодо посилення протиепідемічних заходів, про які розповів у стрімі!

Бережіть себе та рідних!» — написав О.Лисенко

У «Романтиці» будуть займатися діти, проводитимуться виставки, конференції та тренування. У четвер тут вже запланували заходи для людей поважного віку. А вже завтра відбудеться «Студміс Сумщини». На першому поверсі навіть працює виставка — порівняння «Як було, як стало». Працюватиме центр з 9 до 18 години.

На изображении может находиться: 1 человек, текст

 

Доброго ранку, сумчани!Сьогоднішній стрім про відкриття муніципального культурно-розважального центру «Романтика» та про ситуацію, яка склалася у зв‘язку з поширенням коронавірусної інфекції.По-перше, «Романтика» відсьогодні працює у штатному режимі із 9 ранку. На першому поверсі ви можете переглянути тематичну виставку. А уже завтра в закладі відбудеться перший великий захід — «Студміс Сумщини».По-друге, учора відбулося засідання комісій ТЕБ і НС, які виробили низку рекомендацій для виконавчого комітету щодо посилення протиепідемічних заходів, про які розповів у стрімі!Бережіть себе та рідних!

Опубліковано Олександр Лисенко Середа, 7 жовтня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *