У Сумах закрили «Сам маркет»: у продавця виявили коронавірус

загрузка...

Про закриття магазину щойно, 4 травня, під час брифінгу у Сумській ОДА повідомив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк.

Як написав інформаційний інтернет ресурс Sumy.Today з власних джерел їм стало відомо, що мова йде про «Сам маркет» на вулиці Петропавлівській. Михайло Мацюк називати магазин відмовився.

За словами посадовця, магазин закрився, власники пішли назустріч інфекціоністами. У магазині  проведена дезинфекція, всі працівники на самоізоляції, розпочато їхнє обстеження методом ПЛР. Сьогодні, за словами Михайла Мацюка, воно буде завершено. «Магазин поки не буде працювати, ми вжили всіх заходів, щоби хвороба не розповсюджувалась далі», — заявив Михайло Мацюк.

У Сумах готуються відкривати дитсадки

«Вже обстежено всі близькі контакти, по сім`ї іще у трьох людей підтверджено, результати дослідження біоматеріалів дитини сьогодні очікують після обіду. Усього взяли біоматеріали у 70 людей», — повідомив заступника директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ.

УВАГА! ОНОВЛЕНО! Сьогодні мер міста Суми Олександр Лисенко повідомив, що вірус був виявлений також і у працівника поліції м.Суми.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *