У Сумах залишили 600 тис. на проектування спорткомплексу для МСК «Сумчанка»

загрузка...

Екс-керівник обласного управління молоді та спорту і нинішній депутат Сумської міськради Дмитро Лантушенко  почав бити на сполох:

«У Сумах готова проектно-кошторисна документація для будівництва сучасного стадіону для хокею на траві. Однак на найближчій сесії міськради кошти виділені на розробку проекту (600 тис.) взагалі знімають. А що ви хотіли? Цікаво, чи є ще місто в країні, де так відверто зневажають спорт і спортсменів? ».

Читати також: Міський голова Сум не підтримує створення комунального телебачення

Однак на засіданні Сумської міськради 16 грудня мер Сум Олександр Лисенко підтвердив, що гроші з розробки проекту створення в Сумах багатофункціонального комплексу для хокею на траві залишаються в бюджеті.

Так що сподіваємося, Суми, маючи на руках проект, подадуть цю чудову ідею на розгляд держави — для залучення додаткових коштів для створення масштабного спортивного об’єкта.

А ось приватному футбольному клубу грошей не дають

Сьогодні, 16 грудня, під час пленарного засідання Сумської міської ради розгорілася бурхлива дискусія навколо виділення 500 тис грн громадській організації «Футбольний клуб «Суми». Частина депутатів (зокрема Володимир Чепік та Ірина Губська) зауважили, що в умовах бюджетного дефіциту, що зараз склався, дуже дивно виділяти півмільйона гривень громадській організації за два тижні до кінця року.  Натомість міський голова Олександр Лисенко наполягав на тому, що якщо зараз не виділити ці кошти, весь цикл підготовки команди прийдеться починати з нуля.

Після бурхливого обговорення рішення набрало лише 11 голосів (10 депутатів «Батьківщини» та 1 голос міського голови) при мінімально необхідних 22.

shans