ОНОВЛЕНО! У Сумах зняли обмеження на кількість пасажирів у транспорті та дозволили роботу нічних клубів?

У Сумах на засіданні виконкому, яке відбулося 11 серпня, дозволили працювати ресторанам та нічним клубам у нічний час.

Згідно з цим рішенням, розважальні заклади та заклади харчування зможуть працювати після 24.00 і до 7.00 за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Суми отримали мільярд

Крім цього в пасажирському транспорті Сум зняли обмеження на кількість пасажирів, які можуть знаходиться в салоні під час поїздки. — повідомляє sts.sumy

Але на наступний день після того, як на сайті СТС з’явився сюжет, прес-служба міськради повідомила про помилку. У проекті рішення про зміни рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.03.2020 № 172 (які приймалися 12 серпня)для чогось був ще раз прописаний пункт 2.7 в якому зміни не вносилися. Таким чином він був розцінений як «дозволити».

У Сумській міськраді пояснили це так, що вони вирішили зайвий раз підкреслити заборону. Виправдалися. Таким чином обмеження в транспорті за кількістю пасажирів у Сумах все ще має місце і сюжет на ТВ було зроблено з помилкою, в якій не можна звинувачувати ЗМІ.

Залишається незрозумілим одне. У нічних клубах коронавірусу вже немає (роботу клубів вночі таки дозволили), а в транспорті він чомусь залишився. Де логіка?

sts.sumy

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.