У Сумах знову мітингували підприємці

загрузка...

У Сумах підприємці мітингували проти "карантину вихідного дня"

У Сумах 250 підприємців мітингували проти “карантину вихідного дня” 11 листопада. Зібрались о 10.00 ранку на майдані Незалежності.

Учасники акції прийшли з ложками, ополониками, каструлями і плакатами.

“Ми проти карантину, обмежень, які дає нам влада. Вважаємо, що нас влада знищує. Якщо закриватися, то повинні закриватися всі, вибірково – це неприпустимо”, — говорить учасниця мітингу Тетяна.

Підприємці в Сумах мітингували проти карантину вихідного дня

Підприємець Валерій Жуков каже: “Введення цього карантину не призведе до покращення ситуації з поширенням коронавірусу, але це згубно і катастрофічно вплине на життєдіяльність міста. Ми наполегливо просимо бути в масках, дотримуватися всіх карантинних норм”.

Підприємці в Сумах мітингували проти карантину вихідного дня

“У Швеції відкрито все, крім будинків для громадян похилого віку. Все працює, не зачиняли. І країна на телебаченні не провокує істерію: скільки хворих, скільки мертвих!”, — зазначив підприємець Борис Фірсов.

Підприємці в Сумах мітингували проти карантину вихідного дня

Учасники мітингу підготували два звернення: до Сумського міського голови та т.в.о. голови Сумської облдержадміністрації та підписалися під ними.

Приблизно за пів години до підприємців вийшли представники облдержадміністрації.

На Сумщині у матері вилучають трьох малолітніх дітей

“У нас відкриті всі ФОПи, ресторани, але є обмеження. Вибачайте, не змогли відстояти, тому що дуже багато питань у державної комісії було. Але до 22 години працюють всі заклади. На сьогодні діють жорсткі умови ? Ні. Давайте вирішувати проблеми за їхньою появою”, — сказав заступник голови Сумської ОДА Сергій Банніков.

У мітингувальників забрали звернення і пообіцяли з ним ознайомитися. За інформацією поліції, учасників мітингу було близько 250.

suspilne

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *